Ana Sayfa Fotoğraf Albümü Video Arşivi Görüş - Öneriler İletişim  
 

 
Safe gaming website: Down-cs.su

Haberler
ETİMESGUT’UN YARISI YÜZDÜ
500 bin nüfusu bulunan Etimesgut Belediyesi’nin merkezdeki havuzundan 272 bin kişi yararlandı. Göktürk Aile Yaşam ve Eğitim Merkezi’ndeki havuzla birlikte hedef 500 bin. Başkan Demirel, ‘Her iki havuza da ilgi yoğun. Etimesgut’ta yüzmeyen kalmasın” dedi.
Baında Çıkan Haberler
Havuzumuz ile ilgili Ulusal ve Yerel Gazetelerde çıkan haberler
YAZIN HAVUZ KEYFİ ETİMESGUT’TA YAŞANIR
Etimesgut Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, başkentlilere sağlıklı ortamda serinleme imkanı sunuyor. Havuz, 3 gün bayan, 3 gün erkek; Cumartesi günleri 19.00-21.15 saatleri arasında ailelere hizmet veriyor.
KIŞIN DA FORMDA VE GÜZEL KALIN
Etimesgut Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Tesisleri bünyesinde hizmet veren spor merkezi, vatandaşların spor hocaları gözetiminde bilinçli spor yaparak kilo vermelerine imkan sağlıyor.
HAVUZDAN 60 BİN KİŞİ HİZMET ALDI
Etimesgut Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Tesisi, 2012 yılının 8 aylık döneminde yaklaşık 60 bin kişiye hizmet verdi. Bünyesine cilt bakımı, kuaför ve güzellik merkezini katan tesis, 7’den 70’e herkesin uğrak yeri oldu. Vatandaşlar şimdi Eryaman’a inşa edilen havuzun açılmasını bekliyor.
Demirel'den Emeklilere Havuz Jesti
Etimesgut’ta yaşayan emekliler ve eşleri belediyenin yüzme havuzu ve spor tesislerinden indirimli yararlanabilecekler. 75 TL olan aylık kullanım ücreti emekliler ve eşleri için 25 TL olarak belirlendi. Başkan Demirel, ayrıca Eryaman’da yapımı devam eden kapalı yüzme havuzu ile sosyal ve kültürel tesiste emekliler için sosyal ve kültürel alanlar oluşturacaklarını açıkladı.
YÜZME, SPOR VE GÜZELLİK MERKEZİ AYNI ÇATI ALTINDA
Etimesgut Belediyesi’nin Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, hizmet alanına cilt bakımı, kuaför ve güzellik merkezini de ekledi. Havuz, spor ve güzellik merkezi aynı çatı altında Etimesgut halkına hizmet veriyor.
Havuz Keyfi Kış Dinlemedi
Etimesgut Belediyesi’nin Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, kış aylarında da büyük ilgi görüyor.
Etimesgut'ta Havuz Sezonu Açıldı
Etimesgut Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu Sezonu yeniliklerle açtı.Yetişkin, çocuk, bayan üyeliklerinin ve kursların kayıtları devam ediyor.
Denizsiz Ankara Etimesgut'ta Serinliyor
Yaz aylarıyla birlikte birçok Ankaralı tatil bölgelerine akın ederken; tatile gidemeyen başkentliler soluğu havuzlarda alıyor. Başkentlilerin tercih ettiği yüzme havzularından birisi de Etimesgut Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu. Sadece Haziran ayında Etimesgut havuzuna gelen Ankaralı sayısı bine yaklaştı.
1    2    3        
Toplam : 10 / 29 Tanıtım Filmi
Tanıtım filmini izlemek için tıklayınız...

 

 

Adres :İstasyon Mah. Alparslan TÜRKEŞ Sok. No:29 (Belediye Oteli Yanı) Etimesgut Ankara
Tel: + 90. 312 244 92 04     + 90 312 244 91 33   Faks: + 90 312 244 90 30

Etimesgut Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü