Ana Sayfa Fotoğraf Albümü Video Arşivi Görüş - Öneriler İletişim  
 

 
Bilinçli ve Sağlıklı Spor


Merve ÇABAS
AİLE YAŞAM KOÇU

BİLİNÇLİ SPOR

 Tesisimizde, Aile Yaşam Koçu (BİYOLOG) ve Spor Hocaları gözetiminde Bilinçli Spor yaparak Sağlıklı kilo verebilmek ve sağlıklı yaşam sürdürebilmek sizin elinizde.

               Klinik uygulamalara göre güncellenmiş profesyonel Vücut analiz cihazıyla vücut analiziniz ölçülüyor, bilinçli spor yaparak kilolarınıza son verebilirsiniz
.
 Segmental vücut analiz monitörü kişinin kolları, bacakları ve gövdesi için bölümlendirilmiş sonuçlar verebilir. Böylece kullanıcının bahsedilen bölgeler için yağ kaybı kas kazanımı oranı görülebilir. Ayrıca toplam vücut ağırlığını, yağsız ağırlığı kas kütlesini size bir rapor halinde verilecektir.

 Cihazımız ile toplam vücut ağırlığını kilo ile boyun orantısını (Body Mass Index ) Bazal metabolizma hızını (kjl ve kcal ) ,Empedansı, Yağ oranını, yağ miktarını yağsız kütleyi ve toplam vücut sıvısını analiz edebilirsiniz.

 Cihaz ile vücudun sağ sol bacak, sağ sol kol ve gövde şeklinde ( 5 ayrı bölge) bölgesel olarak ve toplam vücut olarak analiz etmektedir.

Beş ayrı bölge için sağ sol bacak, sağ sol kol ve gövde için Empedans (ohm) değerlerini öğrenebilirsiniz. Beş ayrı bölge için (sağ sol bacak, sağ sol kol ve gövde için ) yağ oranı (% ) , yağsız kütle ( kg. ) ve kas kütlesi değerlerini alabilir. Analiz için beş ayrı elektrik akım dalgası ( 50khz) vermektedir.(sağ sol bacak, sağ sol kol ve gövde için)

 Analiz sonuçlarını yazılı olarak alabilir ayrıca tartım aralığı minimum 0,1 kg ve maksimum 200 kg olan insan tartısı olarak da faydalanabilirsiniz. Cihaz % 0,1 yağ oranı belirleme hassasiyetine sahiptir ve yağ oranına 1-75 % arasındaki değerlerle belirlemektedir.

  Bilgisayar Programı desteği ile birçok avantajı birlikte kullanma olanağını sağlayabilirsiniz. Cihazınız ile organlar çevresi yağlanma derecesini tespit edebilirsiniz.

 

• Sağlıklı beslenme Danışmanlığı.
• Kilo Kontrolü.
• Sporcu Beslenmesi.
• Hamilelik Döneminde Kontrollü Kilo ile Sağlıklı Yaşam.
• Hamilelik Sonrası Kilo Kontrolü ve Beslenme Danışmanlığı.
• Kan Gruplarına Göre Beslenme.
• Cilt, Eklem, Kas Sorunları.
• Vücut Analizi alanlarında da danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Tanıtım Filmi
Tanıtım filmini izlemek için tıklayınız...

 

 

Adres :İstasyon Mah. Alparslan TÜRKEŞ Sok. No:29 (Belediye Oteli Yanı) Etimesgut Ankara
Tel: + 90. 312 244 92 04     + 90 312 244 91 33   Faks: + 90 312 244 90 30

Etimesgut Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü